W końcu udało mi się na kilka minut usiąść do komputera niestety nie wiem jak długo będę mogła się cieszyć normalną klawiaturą więc ten post również "na szybko".
Praca na wyzwanie szuflady "Żar tropików"  poczułam że dawno nie bawiłam się sutaszem więc trzeba było coś zakręcić.
W centrum pracy znajduję się agat z druzą. to mój pierwszy ale na pewno nie ostatni bo oczarował mnie tą migotliwością maleńkich kryształów. W tym naszyjniku zawarłam moc wszelakich minerałów poza agatami między sznureczkami można się doszukać jadeitów, ametystów, rodonitów i labradorytów. nie mogło zabraknąć taśm cyrkoniowych oraz koralików toho.
Małe zbliżenie na zawijaski.Wybaczcie że ostatnio tak niewiele treści. mało mnie na blogu teraz dużo łatwiej jest mi ogarnąć facebooka. Jeśli któraś z was ma stronę, na którą jeszcze nie zaglądam zostawcie mi adres w komentarzu. Na pewno zaobserwuję ;-)

Jeszcze banrek dla dopełnienia formalności.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanej końcówki wakacji.

7 komentarzy:

 1. niesamowita praca! powodzenia w wyzwaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny, energetyczny, duży naszyjnik :) ja takie lubię najbardziej :) bardzo podoba mi się cieniowana oprawa kamienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny naszyjnik z pięknym kamieniem. Druza przypomina mi falę na morzu.
  Witam w wyzwaniu Szuflady.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny naszyjnik. Podoba mi się bardzo, szczególnie to, jak oplotłaś agat i podkreśliłaś jego piękno :) niedawno skusiłam się na pierwszy agat z druzą i jestem nim oczarowana ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Woda jest, roślinność jest, piasek jest, żar tropików jak nic :) Naszyjnik przepiękny!

  OdpowiedzUsuń
 6. Naszyjnik cudny :) podobają mi się jego zawijasy i połączenie zieleni z różem. Agat piękny, wygląda jak powierzchnia morza ;)

  OdpowiedzUsuń

każdy komentarz jest dla mnie radością i motywacją do dalszej pracy.