DOSTAWY
 1. Wysyłki Produktów w Sklepie https://www.facebook.com/ElfoweHandmade/shop/?ref=65 nastąpią w terminie od 7 do 60 dni roboczych od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji. W przypadku produktów gotowych. Czas realizacji zamówień wedle specyfikacji klienta Sprzedawca ustala czas realizacji indywidualnie.

 2. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy:

 1. Przesyłka pocztowa

 2. Paczkomaty

 3. Odbiór osobisty

 1. Dostawy realizowane są na terenie Polski.

 2. Dostawy odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

 3. Koszty dostaw podane są w momencie składania Zamówienia i przeliczania koszyka. Klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem Zamówienia. Ceny Produktów nie zawierają cen dostawy, które doliczane są zgodnie z aktualnym cennikiem Sklepu.

 4. W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty czas wysyłki Produktu liczy się od dnia uznania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy.

 5. Jeżeli przy zakupie Klient wybiera płatność w formie przedpłaty to zobowiązuje się do niezwłocznej wpłaty środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. W razie braku wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy w terminie 7 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia w Sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy), Zamówienie ulega anulowaniu.

 6. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem – czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu otrzymania od Sprzedawcy wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie Zamówienia.

 7. Przyjmuje się, że dzień zapłaty, to dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy. Brak komentarzy:

każdy komentarz jest dla mnie radością i motywacją do dalszej pracy.