U mnie znowu choroby. Mam tego już tak dość, że nie wiem jak żyję. Nie szyję prawie nic z tego co miałam zamiar poza pracami konkursowymi. Na nic więcej nie wystarcza czasu a chcę spróbować zrobić coś na każdą Royalową inspirację. Zobaczymy czy się uda. Tuż przed podaniem wyników prezentuję moją pracę na inspirację Holandia.
W tym roku ogarnęło mnie chyba całkowite szaleństwo. Uwierzyłybyście, że zaczęłam robić tego tulipanka w sobotę o południu a w poniedziałek o 10 wysłałam zgłoszenie pracy? To chyba najszybszy haft koralikowy jaki zrobiłam. Noszę tę broszkę bardzo często choć nie należy do najmniejszych. kwiatek mierzy 7,5 centymetra wysokości i niecałe 5 szerokości. W centrum znajduje się kaboszon kowala gąbczastego a cała reszta to toho.
Małe zbliżenie. Wydaje mi się że coraz lepiej wychodzi mi przyszywanie koralików, ale ekspertem nie jestem więc każda sugestia będzie na wagę złota ;-)
nie wiem czy wiecie, że założyłam sobie instagrama. wrzucam tam różne zdjęcia i ostatnio filmiki. Zapraszam kto ma ochotę KLIK
Plecki wykończyłam skórką w jasnym kolorze.
Wybaczcie, że zdjęcia nie przeleciały przez program graficzny. Mam ostatnio ciągle dzieci w domu. Przechodzimy przez kolejną zamianę leków i co dzień modlę się żeby w końcu było cieplej już nie mogę patrzeć jak te moje urwisy się męczą.
W najbliższej przyszłości spodziewajcie się pracy na mini konkurs zlotowy z korallo oraz pracy na Polske i czegoś maleńkiego do "powiedz tak" oj kiedy jak to wszystko ogarnę ;-P
Trzymajcie się ciepło.

7 komentarzy:

 1. Bardzo wdzięczny tulipanek :) mimo tempa pracy wyszedł Ci bardzo dobrze, precyzyjnie i równo :) super też wyszły Ci cieniowania :) naprawdę broszka wyglada tak, jakby haft koralikowy był Twoją główną branżą :) pozdrawiam i życzę zdrówka dla dzieciaków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna broszka, życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja! bardzo mi się podoba:) te koralikowe prace wciąż pozostają dla mnie niezgłębioną tajemnicą...

  OdpowiedzUsuń
 4. OOO jaka cudowna i bardzo wiosenna broszka :) Super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny! Holenderski i wiosenny!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny, niezwykle wiosenny :) Zdrówka dla malców!

  OdpowiedzUsuń

każdy komentarz jest dla mnie radością i motywacją do dalszej pracy.