Właśnie zdałam sobie sprawę, że jakoś długo mnie tu mnie było. Pogoda nie rozpieszcza choroby się nadal trzymają a ja jakaś bez siły. Trzeba coś z tym zrobić, dlatego żeby dodać sobie trochę energii postanowiłam podzielić się z wami moją kolejną pracą.
Cudowny idealny łapacz dla pewnej wyjątkowej osoby, która na co dzień obcuje z minerałami, perłami i wszystkimi tymi cudeńkami które tak kocham.

Okazuje się, że całkiem sporej ilości kamieni jeszcze nie znam bo ciężko mi wymienić wszystkie które znalazły się w tym łapaczu.


Dzisiaj będzie dużo zdjęć chciałabym pokazać wam wszystkie te wspaniałości każdy z osobna.
Łapacz wyszedł duży i piękny z wieloma piórkami, wstążkami i kamieniami. jestem z niego naprawdę bardzo dumna. Jest trochę jak burzowe niebo.


Jak wam się podoba? Ja zaczynam odkładać kamienie na mój własny minerałowy łapacz.

Mam nadzieję, że pogoda niedługo się poprawi. mam kilka prac, które czekają na zdjęcia a przy takim zachmurzeniu nic dobrego by nie wyszło.  Wiosnę przywołam w kolejnym poście jeśli uda mi się ją cyknąć choć jest mniej zielona niż zakładałam. Pozdrawiam was serdecznie.

Dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim postem wybaczcie, że nie odpowiadałam wszystkie jednak czytałam. Poprawię się.

8 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba :) Pewnie między innymi dlatego, że jest w moich ulubionych kolorach :) mogłabym sobie taki zawisić w pokoju na ścianie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Taki "na bogato", no i kolorystyka... Wszystko układa się w harmonijną całość.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Burzowe niebo porównanie idealne :) Wyszedł fantastyczny! Piękny kolor, idealnie dobrane elementy... Brawo! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny łapacz! Bardzo mi się podoba jego kolorystyka :-) A co do braku energii, związanego z obecną aurą, to mam tak samo... Na pewno nam to minie, jak tylko pojawi się prawdziwa wiosna! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. prześliczny! taki "łapacz" sprowadzi i dobre sny i motywację do pogoni za marzeniami:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepięknie się prezentuje, na bogato, ale to nie wada jego, a wielka zaleta ;) I te kolory!

  OdpowiedzUsuń
 7. Na bogato! Wygląda wspaniale, prawdziwa ozdoba - masz prawo być dumna. :)

  OdpowiedzUsuń

każdy komentarz jest dla mnie radością i motywacją do dalszej pracy.